Oferta

Jeśli pragniesz w bezpieczny dla organizmu sposób zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, właśnie znalazłeś kogoś, kto Ci w tym pomoże!

W mojej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe jadłospisy, ale również możliwość podjęcia współpracy ze mną w celu ustalenia indywidualnego sposobu odżywiania, w zależności od Twoich osobistych preferencji i ogólnych potrzeb! Oferowane przeze mnie usługi przekazuje klientom online, dzięki czemu moi podopieczni nie muszą martwić się o terminy spotkań czy długotrwałe i stresujące dojazdy.

 

 

Na czym opiera się współpraca ze mną?

 

 • KWESTIONARIUSZ - to początek naszej wspólnej przygody. Dzięki wypełnieniu przez Ciebie kwestionariusza, jestem w stanie stworzyć dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy, w którym posiłki tworzone będą na bazie Twoich ulubionych produktów spożywczych! Nie zawracaj więc sobie głowy straszliwymi scenariuszami, w których główną rolę gra znienawidzona przez Ciebie brukselka czy groszek - w tym wypadku, nie będą one w ogóle brane pod uwagę. Dodatkowo kwestionariusz pozwala mi dowiedzieć się nieco więcej o oczekiwanych przez Ciebie efektach, dzięki czemu jestem w stanie przygotować dla Ciebie odpowiedni jadłospis.
 • JADŁOSPIS - znajdziesz w nim nie tylko informacje na temat diety oraz przygotowywania posiłków, ale szczegółowe zalecenia, które pomogą Ci poradzić sobie z chwilami, w których organizm będzie buntował się przed zmianą, ale nie martw się, bo…
 • WSPARCIE - zawsze będę czuwać, zwłaszcza gdy do Twoich drzwi zapuka zwątpienie! Będę swego rodzaju przyjacielem, któremu zależy na uzyskaniu oczekiwanych przez Ciebie efektów tak samo jak Tobie! I choć na początku możesz odbierać moją osobę w bardziej negatywny sposób, to pamiętaj, że jestem tu, ponieważ chcę Ci pomóc i zależy mi na Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
 • KONTROLA EFEKTÓW - to sposób na sprawdzenie zarówno mojej, jak i Twojej pracy. Kontrola efektów odbywa się raz w tygodniu i polega na przekazaniu mi informacji, które pozwolą na stworzenie podsumowania wydarzeń minionego tygodnia. Na jej podstawie mogę dokonać analizy Twoich postępów i sprawdzić, czy nasza wspólna przygoda zmierza w dobrym kierunku.

 

Każdy jadłospis oprócz podstawowych informacji na temat ilości produktów spożywczych, potrzebnych do wykonania posiłku, zawiera również:

 • wygodny podgląd całego tygodnia, dzięki czemu każdy podopieczny może podejrzeć, co czeka go w ciągu siedmio lub czternastodniowego planu żywieniowego,
 • dokładny opis przygotowania posiłków, które zawarte są w jadłospisie, dzięki czemu nie musimy się martwić o problemy podczas gotowania i tworzenia pysznych, zdrowych i w pełni zbilansowanych dań,
 • listę zakupów z podziałem na kategorie co będzie wybawieniem dla podopiecznych, którzy cenią sobie swój czas i nie lubią tracić go na codzienne zakupy w zatłoczonych supermarketach.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie ma problemu!

 

Jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na sprawdzeniu, czy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe są odpowiednie dla Twojego organizmu, możesz skorzystać z usługi jednorazowej konsultacji. Konsultacja odbywa się online, dzięki czemu nie musisz martwić się o problem z dojazdem do wybranego miejsca czy obecną sytuację pandemiczną. Podczas naszego jednorazowego spotkania zajmę się:

 • ustaleniem dziennego zapotrzebowania Twojego organizmu na energię i składniki odżywcze,
 • przekazaniem Ci najważniejszych zaleceń żywieniowych, które pozwolą Ci na dokonywanie odpowiednich decyzji związanych z odżywianiem,
 • zdradzę Ci podstawowe zasady, których każdy z nas powinien przestrzegać podczas tworzenia własnego jadłospisu.

Jednorazowa konsultacja dietetyczna NIE zawiera stworzonego przeze mnie planu żywieniowego, jest jedynie formą nakierowania Cię na prawidłowe tory podczas samodzielnego podejmowania decyzji związanych z Twoją codzienną dietą.

 

W mojej ofercie znajdziesz również bardziej rozbudowane usługi takie jak:

 • jadłospis tygodniowy, który opiera się na miesięcznej współpracy i zawiera stworzone przeze mnie zalecenia żywieniowe oraz tygodniowy plan żywieniowy oparty na Twoich osobistych preferencjach i ulubionych smakach, w trakcie naszej współpracy możesz liczyć na moje wsparcie oraz cotygodniową analizę postępów,
 • jadłospis dwutygodniowy, który również opiera się na miesięcznej współpracy, jednak z tą różnicą, że stworzony przeze mnie plan żywieniowy dostosowany jest na okres dwóch tygodni,
 • jadłospis miesięczny - współpraca podejmowana jest na okres jednego miesiąca, podopieczni otrzymują stworzone przeze mnie dwa dwutygodniowe plany żywieniowe, dodatkowo istnieje możliwość wprowadzenia zmian w stworzonym planie żywieniowym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy?

 

Choć obecnie możemy znaleźć wielu dietetyków, zwłaszcza takich, którzy oferują klientom swoje usługi online, warto zwrócić uwagę na nieco więcej niż konkurencyjna cena oferowanych produktów i/lub usług. Dlaczego? Dietetyk, również dietetyk online, to osoba, która zajmuje się przede wszystkim sposobem odżywiania zarówno osób zdrowych, jak i chorych. Odpowiada on również za dokonanie zmian żywieniowych w życiu podopiecznego i stworzeniem diety, która dopasowana będzie do jego codziennego trybu życia. Zadaniem dietetyka jest też dopasowanie odpowiedniej diety do aktualnego stanu zdrowia podopiecznego, dlatego tak ważne jest, aby osoba, której oddajemy swoje zdrowie, miała wiedzę z zakresu medycyny, psychologii, a nawet biochemii.

 

Osobiście mogę pochwalić się ukończeniem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku dietetyka i uzyskaniem tytułu magistra dietetyki. Wiedza zdobyta podczas studiów oraz dodatkowych szkoleń i kursów pozwala mi w odpowiedni i bezpieczny sposób zająć się każdym moim podopiecznym i przygotować dla nich niepowtarzalne diety takie jak np. dieta wegańska, dieta wegetariańska lub dieta klasyczna. Oprócz tego posiadam również uprawnienia do świadczenia usług trenera personalnego oraz instruktora fitness, ponieważ sport to moja pasja. Choć w życiu prywatnym odżywiam się zgodnie z zasadami diety wegańskiej, nie zamykam się na potrzeby moich podopiecznych i zajmuje się ich problemami związanymi z odżywianiem zgodnie z ich osobistymi preferencjami. Na mojej stronie możesz zobaczyć również efekty zmian dotychczasowych nawyków żywieniowych osób, z którymi miałam niezwykłą przyjemność współpracować.

 

Pamiętaj jednak, że najlepiej będzie przekonać się o działaniu moich rad i wskazówek na własnej skórze!

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą napisz do mnie na maila: kontakt.alicjajarosz@gmail.com lub wypełnij poniższy formularz.

 

 

Wyślij mi wiadomość !
Napisz do mnie
* Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:nAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALICJA JAROSZ DIETETYK, więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w znajduje się w zakładce RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALICJA JAROSZ DIETETYK, więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w znajduje się w zakładce RODO.
* Zapoznałam/em się oraz akceptuję regulamin oraz Politykę prywatności serwisu www.alicjajarosz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
* Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (szczególnych kategorii - dotyczących stanu zdrowia) przez ALICJA JAROSZ DIETETYK, w celu przygotowania Planu żywieniowego. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych (zdjęcie sylwetki) przez ALICJA JAROSZ DIETETYK, w celu przygotowania Planu żywieniowego. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALICJA JAROSZ DIETETYK w celach marketingowych wysyłanie ofert świadczonych usług, informacji o promocjach na mój adres e-mail. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.