O mnie

Nazywam się Alicja Jarosz i na co dzień pracuje jako dyplomowany dietetyk. Dyplom zdobyłam dzięki ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiadam również uprawnienia, dzięki którym mogę świadczyć usługi trenera personalnego lub instruktora fitness, co również jest ściśle związane z oferowanymi przeze mnie usługami. Choć sport to moja pasja, niesamowicie dobrze czuje się w kuchni, gdzie mogę zająć się tworzeniem pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, które oprócz tego, że są zdrowe i pożywne, są przede wszystkim smaczne! Możesz się przekonać o tym na własnej skórze, jeśli tylko chcesz! Oprócz tytułu magistra dietetyki, na moim koncie zawodowym posiadam również wiele certyfikatów oraz dyplomów, z którymi możesz zapoznać się w poniższej zakładce.

 

Zobacz certyfikaty

 

 

 

Swoim podopiecznym pragnę pokazać, że utrata zbędnych kilogramów czy zmiana dotychczasowego wyglądu, nie wiąże się z wyrzeczeniami oraz restrykcyjną dietą, po której nie mamy siły na codzienne wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć np. w pracy.

W dzisiejszych czasach z pomocy dietetyka korzysta wiele osób, którym zależy nie tylko na uzyskaniu szczupłej sylwetki, ale przede wszystkim na zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych na lepsze. Zdrowe nawyki żywieniowe mają wpływ nie tylko na naszą masę ciała, ale także na funkcjonowanie organizmu oraz nasze ogólne samopoczucie. Często też, zmiana nawyków żywieniowych kojarzy się z nudnymi posiłkami pozbawionymi smaku, nic bardziej mylnego! W przygotowanych przeze mnie gotowych jadłospisach znajdziesz tylko i wyłącznie ciekawe i niepowtarzalne przepisy na smaczne dania wegańskie, wegetariańskie lub klasyczne - w zależności od Twoich osobistych preferencji. Jeśli jednak gotowy jadłospis nie jest tym czego potrzebujesz - nie ma problemu! Na mojej stronie istnieje również możliwość skorzystania z usług dietetyka online. Moja współpraca z podopiecznymi opiera się przede wszystkim na wskazaniu odpowiedniej drogi podczas rozpoczęcia przygody z odchudzaniem i zmianą nawyków żywieniowych oraz wsparciu i odpowiedniej motywacji, która w wielu przypadkach jest kluczem do sukcesu. Każdy plan żywieniowy jest tworzony z uwzględnieniem indywidualnych preferencji podopiecznego tj. rodzaj diety, ulubione smaki, alergie pokarmowe oraz ilość czasu, którą w ciągu dnia może on przeznaczyć na przygotowanie posiłków. Choć od kilku lat jestem weganką i z tego względu specjalizuje się przede wszystkim w dietach roślinnych, nie zamykam się na potrzeby podopiecznych i wspieram ich niezależnie od osobistych preferencji. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną, a gwarantuje, że razem dokonamy zmian, które odmienią Twoje życie na lepsze!

 

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

 

Często samodzielne próby odchudzania czy zmiana nawyków żywieniowych, kończą się niepowodzeniem. Powody są różne - brak samozaparcia w dążeniu do wyznaczonego celu, brak odpowiedniej motywacji, czasu, a nawet wiedzy, która potrzebna jest do podejmowania odpowiednich decyzji żywieniowych. Choć w obecnych czasach mamy nieograniczony dostęp do informacji umieszczanych przez różne osoby w Internecie, które podają się za doświadczone w swoich fachu, nie możemy mieć pewności, że informacje te będą dopasowane do potrzeb naszego organizmu. Dlatego, warto pozbyć się strachu i przekonań o niepowodzeniu i skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka, który nie tylko stworzy jadłospis dopasowany do naszych osobistych preferencji, ale ukierunkuje nas podczas przygody z odchudzaniem i zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych. Dietetyk online pomoże Ci nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również objawów chorobowych, które związane są z nieodpowiednim sposobem odżywiania.

 

Wpływ diety na problemy zdrowotne

Odpowiednia dieta może również doprowadzić do zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania objawów chorobowych, z którymi każdego dnia zmaga się wiele osób. Dietetyk odpowiada za dopasowanie diety, zgodnie z potrzebami organizmu podopiecznego. Odpowiednio stworzony jadłospis to bardzo ważny element życia codziennego osób, które cierpią na choroby tarczycy, choroby układu krążenia, choroby układu pokarmowego, cukrzyce, insulinooporność oraz różnego rodzaju alergie oraz nietolerancje pokarmowe.

 

Specjalistyczna wiedza dietetyka to gwarancja zdrowia Twojego organizmu!

Moja praca z podopiecznymi nauczyła mnie, że każdy z nas wymaga indywidualnego sposobu prowadzenia diety, ponieważ nie ma na świecie dwóch identycznych organizmów. Dlatego wiem, że korzystanie z różnego rodzaju diet dostępnych np. w Internecie jest niebezpieczne dla naszego zdrowia! Mimo doświadczenia i zdobytej wiedzy, nie spoczywam na laurach i z każdym dniem staram się zdobywać nowe umiejętności oraz rozwijać te, które już zdobyłam tak, aby móc pomóc każdej osobie, która chciałaby skorzystać z moich usług takich jak np. dietetyk online.

 

Jeśli więc:

  • chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na lepsze,
  • chcesz pozbyć się nadmiaru kilogramów lub wręcz przeciwnie, pragniesz zwiększyć swoją masę ciała,
  • zmagasz się z chorobą, która wymaga specjalistycznego sposobu odżywiania,
  • odczuwasz objawy chorobowe takie jak np. ból brzucha, wzdęcia, problemy z wypróżnianiem, wysypka itp. na skutek spożycia konkretnego rodzaju produktów spożywczych,

nie wahaj się i skontaktuj się ze mną w celu ustalenia i wyeliminowania źródła problemów z codziennej diety oraz wprowadzeniu zmian, które pozwolą Ci osiągnąć oczekiwane przez Ciebie efekty!

 

Pamiętaj, że tylko i wyłącznie profesjonalista może zagwarantować Ci bezpieczeństwo podczas Twojej przygody z odchudzaniem czy zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowsze. Brak odpowiedniej wiedzy na temat odchudzania, tworzenia zbilansowanych posiłków czy rodzajów diet takich jak np. dieta wegańska, które polegają na wykluczeniu konkretnych produktów z codziennego jadłospisu, mogą prowadzić do ogólnego pogorszenia stanu Twojego zdrowia.

 

 

Nie trać czasu i już dziś skontaktuj się ze mną za pomocą wiadomości na adres mailowy kontakt.alicjajarosz@gmail.com. Zachęcam Cię również do śledzenia moich portali społecznościowych, gdzie znaleźć możesz interesujące treści związane z oferowanymi przeze mnie usługami i produktami. Gwarantuje, że nasza współpraca będzie dla Ciebie przyjemnością, a jej efekty będziesz mógł zauważyć niezwykle szybko!